مسابقه پینت بال گروه باما

پینت بال معلولین

گروه با ما (باوری های ماجراجو) جمعه ۱۰ بهمن ۹۳ با حضور تعدادی از اعضا خود در هوایی ابری و در زمین پینت بال شهرک اکباتان لباس رزم به تن کرده و به رقابت پرداختند. این مسابقه که تعداد افراد حاضر در آن ۲۲ نفر بود با تقسیم شدن به دو گروه مساوی و حضور فعال افراد دارای معلولیت (۷ نفر دارای معلولیت) آغاز شد و باوری ها با شلیک بیش از ۳۵۰۰ تیر در راند های مختلف برای اولین بار این ورزش پرهیجان را تجربه کردند. از ویژگی های این برنامه می توان به تلفیقی بودن مسابقه و قرار گرفتن افراد دارای معلولیت در کنار افراد غیر معلول اشاره کرد و همچنین همکاری گروهی برای رسیدن به پیروزی و حذف گروه مقابل با رعایت قوانین بازی. پینت بال ورزشی پر تحرک است که می تواند برای بسیاری از افراد دارای معلولیت با وجود محدودیت در حرکت، جذاب و پرهیجان باشد که متاسفانه با اقبال کمتری در میان افراد دارای معلولیت مواجه بوده است. از این رو گروه باوری های ماجراجو تصمیم بر تکرار این برنامه در آینده گرفته است تا از این طریق باعث ترویج این ورزش میان افراد دارای معلولیت شود.

در این برنامه اعضای گروه باما محمد مقدم شاد، سعید ضروری، حسین حاجی ها، مانی رضایی، رهام وزیری، آزاده مهدوی، فاطمه تقی زاده، مهسا خان احمدی، جمیله رضا زاده و خانواده مهدی زاده حضور داشتند و عکاسان این برنامه آقای داود کریمی و ناصر حسامی و فیلمبردار آقای کرانی بودند که لحظات شاد و پرنشاط گروه را ثبت کردند که از ایشان کمال تشکر را داریم.

جهت مشاهده تصاویر به گالری پینت بال گروه باما مراجعه کنید.

تیم اجرایی این برنامه: هاجر بزرگی، آزاده مهدوی و سعید ضروری

دسته: پینت بال
شما می‌توانید هر پاسخی به این مطلب را از طریق RSS 2.0 دنبال کنید.You can leave a response, or trackback from your own site.
۲ پاسخها
 1. SOHEYLA می‌گوید:

  من این بازی رو بلد نیستم و توی این برنامه هم شرکت نکردم ولی دیدن این عکس و خوندن این گزارش واقعاً بهم انرژی داد

  انگار پا به پای دوستای خوبم از این مسابقه لذت برم

  ممنونم از مسئولین گروه باما

 2. علیرسا می‌گوید:

  وقتی هزار جور مشکل و سنگ و دیوار جلومونه
  وقتی زمین و زمان به خواسته هامون نه میگند
  وقتی جایی باشیم که فقط مجبور میشیم محدود بشیم
  این چیزا فقط آرزوی بی سر و تهه
  باز خوبه شوما میتونید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *